Hakkımızda

Hikayemiz

Şirketimizin kuruluşundan bugüne plastik hammadde, ambalaj ve paketleme, gıda ve  hayvan yemi hammaddesi  ihracatı ve ithalatı ile büyümeye devam etmektedir.
Sürekli ve değişmeyen ana hedefi tüm paydaşları için artı katma değer yaratmak olan şirketimiz, tüm faaliyetlerini uluslararası startlarda kurumsal yönetim, müşteri memnuniyeti, toplumsal sorumluluk anlayışı ve çevreyi koruma prensipleri ile yürütmektedir.

Valorem

Zamanında Teslimat

İzmir'deki merkez deposunun yanında, Stratejik bölgelerinde yer alan birçok depo ve antrepo ile çalışmaktadır; Böylece farklı sözleşme koşul ve teslimat seçenekleriyle alım-satım yapabilme imkanını sağlamaktadır.

Yüksek Kalite

Tüm süreçlerimizde müşteri odaklı yaklaşımı göstermek, müşterilerimizin kalite ve süreklilik beklentilerine cevap verebilmek amacıyla müşterilerimiz için değer yaratmak daima ilk önceliğimizdir.

Düzenli Tedarik

Deneyim ve tecrübesi ile Valorem, plastik sektörünün en saygın üretici ve tedarikçileri ile köklü ve güvenilir ilişkiler geliştirmek suretiyle düzenli tedarik ağı oluşturmuş ve bunu müşterilerinin hizmetine sunmuştur.

Scroll to Top